Naprawa zmywarek

2018-06-25 Poniedziałek godz:13:57

montaż zmywarki

podpięcie zmywarki do instalacji wodnej

reperacja regulacji 

wymiana uszczelek

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu AGD w zakresie napraw zmywarek i urządzeń myjących. Wykonujemy reperacje, wymianę części, usprawnienia, wymianę filtrów, instalacje tych urządzeń na terenie Poznania.

Aby umówić naprawę prosimy o zgłoszenia
pod numer tel. 61 123 456 789

Obsługiwane marki zmywarek.
Generalnie jesteśmy w stanie przywrócić do prawidłowego funkcjonowania urządzenia zmywające, domowe jak i profesjonalne zmywarki restauracyjne marek: Electrolux, Smeg, Candy, AEG, Zanussi, Bosch, Amica, Beco, Amica i inne.

Typowe uszkodzenia zmywarek
Oprócz sytuacji, gdy zmywarka nie włącza się zachodzi wiele innych przypadków nieodpowiedniej lub wadliwej pracy tych urządzeń. O ile w pierwszym przypadku trzeba sprawdzić czy urządzenie jest podpięte do zasilania w energię elektryczną oraz odkręcony jest zawór wody, lub czy przypadkiem nie jest spalony bezpiecznik ( wymiana bezpiecznika w zmywarce ), to już w pozostałych jest dużo więcej czynności naprawczych. Wykonujemy wymianę zawiasów  w drzwiczkach zmywarkowych, wymianę uszczelek, wymianę spryskiwaczy, wymianę rur ramienia spryskiwaczy, serwisowanie rolek, wymianę modułu sterowania zmywarką lub zastąpienie zużytej grzałki przepływowej na nową.

Wymiana części
Instalujemy w reperowanych urządzeniach AGD tylko markowe części, nie stosujemy zamienników a na reperowane elementy, które pochodzą z naszego serwisu dajemy gwarancję.

Oprócz typowych napraw realizujemy także montaż nowych zmywarek

Czas realizacji napraw
W zależności od bieżącej ilości zleceń staramy się o jak najszybszą naprawę sprzętu. Terminy realizacji w zależności od dzielnicy Poznania są od 1 godz. do 24 godz. Nie wykonujemy napraw w niedziele. Istnieje także możliwość dostarczenia zmywarki do naszych punktów np w AGD Luboń .

Zmywarki naprawa w Poznaniu - zlecenia 24h/dobę.

 

 

Komentarze

  • AGD - Serwis zmywarek Piasek lub osad z granulek

    2018-05-30 16:40:36
    Ad p. Paulina. Ma Pani zapewne przytkane filtry w tej zmywareczce lub są one nieprawidłowo zamontowane. Trzeba sprawdzić poprawność zamontowania filtra, zdemontować - przeczyścić ( pod bieżącą wodą ) - zamontować poprawnie filtr.
  • Paulina Coś nie tak ze zmywarką

    2018-05-30 16:36:24
    Co się dzieje z moją zmywarką, gdy widzę, że po myciu, na naczyniach pozostaje ewidentnie piasek i resztki granulatu ze środka myjącego? Jak się tego pozbyć albo ustawić odpowiednio program?