Naprawa pralek

2018-06-08 Piątek godz:06:02

Ekspresowe naprawy:
BOSCH
SAMSUNG
GORENJE
MIELE
WHIRPOOL
CANDY
BECO
SHARP
AEG
ELEKTROLUX
INDESIT

Katalogi części do pralek PDF

 

Serwis pralek, pralnic, naprawy zbiorników, grzałek, odblokowywanie drzwi, reperacje wirówek, serwis urządzeń pralniczych - woj.poznańskie

pralki naprawa Poznań
tel. 61 123 45 67

Jak szybko możemy naprawić uszkodzoną pralkę? Nasz serwis AGD realizuje w trybie ekspresowym naprawy w ciągu kilku godzin. Jednakże w sytuacji kumulacji liczby zleceń można się spodziewać wydłużenia czasu naprawy do 48h.

Przywracamy do "współpracy" takie marki pralek jak: Samsung, Bosch, Amica, Gorenje, LG, Whirpool, ładowane od góry, ładowane od frontu. 

Co zrobić gdy zepsuje się nam pralka? Oczywiście można oddać okazjonalnie brudne ubrania do pralni, odwiedzić samodzielnie pralnie samoobsługową ( gdzie w Poznaniu? ). Jednak jeśli nie zamierzamy wyrzucić naszej pralki na złom, trzeba ją naprawić. Pranie w ubrań rękach, podczas gdy jesteśmy przyzwyczajeni do komfortu automatycznego prania z odwirowaniem i suszeniem, nie wchodzi raczej w rachubę. A jeśli mamy do tego stertę ubranek dziecięcych, pełny kosz bielizny wówczas potrzebujemy ekspresowej reperacji.

W nowszych modelach pralek, usterek jest o dziwo coraz więcej. A to nie ciągnie wody, słychać silnik ale bęben pralki się nie obraca, przy wirowaniu mocno się tłucze, a to nie wylewa wody, nie grzeje grzałka, nie dopiera do czysta wsadu, pierze tylko na jednym trybie programatora, zepsuł się timer włączający pranie o ustalonej godzinie. 

 

 

Komentarze

  • AGD Poznań serwis pralek Woda na podłodze - filtr

    2018-05-30 17:08:49
    P. Grzegorzu, przed wezwaniem serwisu można sprawdzić filtr, który może być coraz bardziej zapchany. Filtr można oczyścić samodzielnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów :-) A jeśli nie to, wówczas podejrzana może być pompa, uszczelki itp.
  • Grzegorz Awaria pralki - woda się leje na podłogę

    2018-05-30 17:05:49
    Jak szybko naprawić taką awarię, woda wylewa się na podłogę, pralka ładowana od góry, nie jest wiekowa ale i też nie nowa. Wylewa coraz więcej..